Hoppa till innehåll

Utbildningsnämnden ersättare

Här ser du vilka som är ersättare i utbildningsnämnden.

Du når ledamöterna på tel 040-42 50 00 eller via deras e-post.

Ersättande ledamöter

Bild på ledamot ej tillgänlig.Vakant (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post:

Bild på ledamot ej tillgänlig.Kajsa Willemo (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post:Kajsa.Willemo@politiker.vellinge.se

Ola StenbergOla Stenberg (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Ola.Stenberg@politiker.vellinge.se

Anette_ClairAnette Clair (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Anette.Clair@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Anne Tomelius (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Anne.Tomelius@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Anders Arkenstedt (M)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Anders.Arkenstedt@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig. Amanda Weimarck (L)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: amanda.weimarck@politiker.vellinge.se

Christian JensenChristian Jensen (L)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Christian.Jensen@politiker.vellinge.se

Madeleine ArderupMadeleine Arderup (MP)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Madeleine.Arderup@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Kristina Hansson (SD)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Kristina.Hansson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Petra Revemark (S)
Ersättare i utbildningsnämnden
E-post: Petra.Revemark@politiker.vellinge.se

Insynsplats ersättare

Bild på ledamot ej tillgänglig. Louise Ericson (KD)
E-post: louise.ericson@politiker.vellinge.se

Publicerad:
23 november, 2018
Senast uppdaterad:
1 maj, 2019