Hoppa till innehåll

Omsorgsnämndens ersättare

Här ser du vilka som är ersättare i omsorgsnämnden i Vellinge kommun.

Du når ledamöterna på tel 040-42 50 00 eller via deras e-post.

Ersättande ledamöter

Krister_AskanerKrister Askaner (M)
Ersättare i omsorgsnämnden.
E-post: Krister.Askaner@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Pia Nyqvist (M)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Pia.Nyqvist@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Olof Löfgren (M)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Olof.Lofgren@politiker.vellinge.se

Gerd_ClairGerd Clair (M)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Gerd.Clair@politiker.vellinge.se

Lennart WillemoLennart Willemo (M)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Lennart.Willemo@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig. Hanne Persson (M)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: hanne.persson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Jeanette Jensen Johansson (L)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Jeanette.JensenJohansson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Ola Kullengren (L)
Ersättare i omsorgsnämnden.
E-post: Ola.Kullengren@politiker.vellinge.se

Ann StenbergAnn Stenberg (MP)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Ann.Stenberg@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Kristina Hansson (SD)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Kristina.Hansson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Agneta Persson (S)
Ersättare i omsorgsnämnden
E-post: Agneta.Persson@politiker.vellinge.se

Insynsplats ersättare

Kjell Bornhager.jpgKjell Bornhager (KD)
E-post: kjell.bornhager@politiker.vellinge.se

Publicerad:
23 november, 2018
Senast uppdaterad:
3 augusti, 2020