Hoppa till innehåll

Miljö- och byggnadsnämndens ersättare

Här ser du vilka som är ersättare i miljö- och byggnadsnämnden.

Du når ledamöterna på tel 040-42 50 00 eller via deras e-post.

Ersättande ledamöter

Bild på ledamot ej tillgänlig.Stellan Carlson (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: stellan.carlson@politiker.vellinge.se

Mans_Weimarck.jpgMåns Weimarck (AVK)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: mans.weimark@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Åsa Dahlbeck (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: asa.dahlbeck@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Mia Wendt (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: maria.wendt@politiker.vellinge.se

Kristian Svensson.jpgKristian Svensson (SD)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: kristian.svensson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Lars Hansson (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: lars.hansson@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig. Anders Nyhagen (AVK)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: anders.nyhagen@politiker.vellinge.se

Per-Ola Stjernqvist.jpgPer-Ola Stjernqvist (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: per-ola.stjernqvist@politiker.vellinge.se

Bild på ledamot ej tillgänlig.Håkan Bjerkin (AVK)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: håkan.bjerking@politiker.vellinge.se

Pia Andersson.jpgPia Andersson (M)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: pia.andersson@politiker.vellinge.se

Dick Stenberg.jpgDick Stenberg (S)
Ersättare i miljö-och byggnadsnämnden
E-post: dick.stenberg@politiker.vellinge.se

Insynsplats ersättare

Bild på ledamot ej tillgänlig. Louise Ericson (KD)
E-post: louise.ericson@politiker.vellinge.se

Publicerad:
1 januari, 2019
Senast uppdaterad:
17 april, 2020